Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Піхотинець ЗСУ загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області

Піхотинець ЗСУ загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області

Піхотинець ЗСУ загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області

Ілюстративне фото

Боєць 137-го батальйону морської піхоти ЗСУ загинув у Запорізькій області. Виконуючи бойове завдання у тимчасово окупованій Василівці, він отримав смертельне поранення.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

При виконання бойового завдання у тимчасово окупованій Василівці загинув солдат ВСУ Дмитро Вербинський. Він служив у 137-му окремому батальйоні морської піхоти.

Дмитро родом із Харкова. До того, як стати військовим, працював на будівництві висотником. У 2014 році він допомагав українським військовим будувати бліндажі, а через рік і сам вступив до лав ЗСУ.

Смертельне поранення у груди він отримав у день народження свого сина. Цього дня хлопчику виповнилося 9 років.