Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Житло колаборанта підірвали у Бердянську: які подробиці

Житло колаборанта підірвали у Бердянську: які подробиці

Житло колаборанта підірвали у Бердянську: які подробиці

Иллюстративное фото/Ілюстративне фото

В одному з районів тимчасово окупованого Бердянська раніше стався вибух. Як з’ясувалося, підірвали квартиру одного із місцевих колаборантів, який працював на агресора.

Про це пише Бердянськ Сьогодні.

У тимчасово окупованому Бердянську раніше стався вибух у районі Колонія. Стало відомо, що підірвали квартиру колаборанта Сергія Гіренка. Інформація про його подальшу долю поки що невідома.

До окупації Бердянська він працював у міськвиконкомі на посаді спеціаліста відділу інформаційно-комунікаційних ресурсів. Після того, як рашисти зайняли місто, Гіренко один із перших перейшов на їхній бік.

На його доноси відбувалися арешти співробітників мерії, яких потім схиляли працювати з окупаційною адміністрацією. Також колаборант допомагав окупантам схиляти місцеві підприємства на роботу на рашистів.