Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » У Запоріжжі виділили гроші на обороноздатність міста

У Запоріжжі виділили гроші на обороноздатність міста

У Запоріжжі виділили гроші на обороноздатність міста

Сессия горсовета

На сесії міськради збільшили фінансування обороноздатності та забезпечення безпеки і правопорядку в Запоріжжі в 2023 році. Обсяг фінансування програми збільшено більш ніж на 29,5 мільйонів гривень.

Ці кошти розподілять між частинами Збройних Сил України, Нацгвардії, правоохоронних органів, повідомляють у прес-службі Запорізької міськради.

Також затвердили цільову програму створення фонду захисних споруд на комунальних підприємствах Запоріжжя. Вона спрямована на забезпечення захисту працівників комунальних підприємств, що працюють на об’єктах критичної інфраструктури (Насосні станції, котельні, диспетчерські тощо).

Як писав раніше Inform.zp.ua, екс-президент компанії “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв, якого підозрювали у державній зраді, позбавили звання почесного громадянина Запоріжжя.