Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни влучили ракетами по відомому ресторану (ФОТО)

Росіяни влучили ракетами по відомому ресторану (ФОТО)

Росіяни влучили ракетами по відомому ресторану (ФОТО)

Російські війська вдарили по Запоріжжю цієї ночі, 18 березня. Ракети прилетіли по одному з житлових комплексів міста.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Росіяни майже повністю зруйнували розташований біля комплексу ресторан, а від вибухової хвилі в 9-ти будинках зараз вибито аж 240 вікон і 7 дверей. Приблизна площа пошкодженого скління – 650 квадратних метрів. У чотирьох будинках частково пошкоджено дахи.

З самого ранку на місці прильоту працюють всі відповідні служби. Також на місті працюють представники соцзахисту, чергує автобус з генератором, де люди можуть зігрітися і отримати допомогу, і встановлено намет від міської ради, в якій жителям надають всю необхідну інформацію з дорожньою картою. Найближчим часом на місці почнуть працювати психологи.

Як писав раніше Inform.zp.ua, цієї ночі, 18 березня, окупаційна армія вдарила по Запоріжжю ракетами з-300.

Якщо ваш будинок отримав пошкодження, повідомляйте про це на 15-80 (зі стаціонарних) або за номерами (061) 787 15 80; (050) 414 15 80; (067) 656 15 80.