Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькому напрямку окупанти збільшили кількість укріплень: бояться контрнаступу ЗСУ

На Запорізькому напрямку окупанти збільшили кількість укріплень: бояться контрнаступу ЗСУ

На Запорізькому напрямку окупанти збільшили кількість укріплень: бояться контрнаступу ЗСУ

Российские войска месяцами укрепляли оборонительные рубежи на оккупированной территории Украины. В Запорожской области оккупанты расширили свои укрепления за пределами Чистополья.

Анализ спутниковых данных опубликовал в Twitter исследователь Брэди Африк (Brady Africk).

На оккупированной части юга Украины российские войска ужесточают уже построенную оборону, добавляя новые слои траншей и окопов.

В Донецкой области российские войска усилили укрепление вдоль дорог, ведущих в Мариуполь.

Также новые заграждения и траншеи появились вдоль дорог, ведущих в Крым.

Напомним, на границе Запорожской и Донецкой областей замечено оборудование инженерных заграждений, окопов и блиндажей на территории баз отдыха в непосредственной близости к местам базирования оккупантов.