Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі розпочнеться новий етап ремонту зруйнованих квартир унаслідок обстрілу. ФОТО

У Запоріжжі розпочнеться новий етап ремонту зруйнованих квартир унаслідок обстрілу. ФОТО

У Запоріжжі розпочнеться новий етап ремонту зруйнованих квартир унаслідок обстрілу. ФОТО

Фахівці комунального підприємства “Запоріжремсервіс” розпочали підготовку до “консервації” пошкоджених елементів багатоповерхового будинку на вулиці Незалежної України, 67. Будинок було пошкоджено внаслідок ворожого ракетного удару 2 березня.

У мерії Запоріжжя повідомили, що вони хочуть захистити конструкції від несприятливих погодних умов. Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розробила план робіт та визначила необхідні матеріали та спецтехніку.

“Запоріжремсервіс” планує незабаром приступити до “консервації” пошкоджених елементів, встановивши дерев’яний каркас і накривши їх захисною плівкою.

Нагадаємо, мешканці зруйнованого будинку по вулиці Незалежної України, які втратили свої квартири через ракетний удар Росії, отримають виплати і зможуть отримати тимчасове житло. Хто не може розраховувати, пояснили в Офісі президента.