Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькій АЕС настає кадровий голод

На Запорізькій АЕС настає кадровий голод

На Запорізькій АЕС настає кадровий голод

ЗАЭС. Иллюстративное фото

На тимчасово окупованій Запорізькій АЕС зростає дефіцит кваліфікованих кадрів, які забезпечують роботу атомної станції. Водночас виникли проблеми із співробітниками «росатому».

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Дефіцит кваліфікованих фахівців виник на Запорізькій АЕС через дії окупантів. На станцію росіяни почали приймати людей без необхідної освіти та стажу.

У той же час у представників «росатому» на станції закінчилися контракти. У підписанні нового або продовження старого їм відмовили. При цьому їм відмовлено у поверненні до Росії, тому що на АЕС немає кому працювати.