Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорізьким військовим Зенітним ракетним військам ЗСУ вручили нагороди. ФОТО

Запорізьким військовим Зенітним ракетним військам ЗСУ вручили нагороди. ФОТО

Запорізьким військовим Зенітним ракетним військам ЗСУ вручили нагороди. ФОТО

Голова Запорізької ОВА Юрій Малашко провів зустріч із військовослужбовцями, які відповідають за захист повітряного простору у Запорізькій області.

Він вручив медалі “За розвиток Запорізького краю” військовим Зенітним ракетним військам Повітряних сил України.

Сподіваюся, що крім відзнак за бездоганні відпрацювання, найближчим часом ваш підрозділ посилять і новітнім озброєнням, і ви зможете набагато частіше хизуватися результатами своєї роботи по ворожих об’єктах. Бережіть себе, наближайте перемогу та пам’ятайте – у вас надійний тил, – зазначив Малашко.

Нагадаємо, у Запорізькому напрямку противник обороняється. Окупанти обстріляли Малинівку, Гуляйполе, Залізничне, Малу Токмачку, Таврійське, Новоданилівку, Новоандріївку, Степове та Кам’янське.