Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » путін може вивести російські війська за однієї умови — – британська розвідка

путін може вивести російські війська за однієї умови — – британська розвідка

путін може вивести російські війська за однієї умови — – британська розвідка

российские оккупанты .Иллюстративное фото

Президент держави-агресора намагається обміняти окуповані частини Запорізької та Херсонської областей на Крим. Він може вивести війська армії рф з цих територій.

Про це повідомляють аналітики з британської розвідки.

Вони зазначають, що російська економіка неабияк постраждала від санкцій, тому потребує їх скасування.

Путін може піти на крайні заходи — обмін захоплених територій Запорізької та Херсонської областей на Крим, щоб якнайшвидше закінчити війну.

Основна мета Путіна-це зберегти своє обличчя і не втратити владу. Друга, не менш важлива, це скасування санкцій Заходу, і в цьому йому допоможе тільки звільнення Запорізької та Херсонської областей. Прості гауляйтери і зрадники України виявилися просто пішаками в грі Кремля із Заходом, – впевнені джерела в розвідці.

Як писав раніше Inform.zp.ua, окупаційна влада Запорізької області встановила Мелітополь “столицею” регіону. Відповідний “указ” підписав псевдогубернатор Євген Балицький 3 березня.