Головна » Резонанс » Жителів Запорізької області окупанти збираються вивезти до Криму

Жителів Запорізької області окупанти збираються вивезти до Криму

Для россиян критически важно удержать оборону в Запорожской области, - британская разведка
Российский оккупант

Окупаційна влада Запорізької та Херсонської областей збирається евакуювати місцевих жителів на півострів Крим. Йдеться про 30-40 тисяч людей.

Цю новину опублікували на сайті «адміністрації» окупованого Сімферополя. Там з’явилася інформація про прийом біженців.

За даними окупантів, причиною евакуації є загострення конфлікту на півдні України та підвищення небезпеки контрнаступу українських військ. Першими під евакуацію підпадають “Державні” установи, лікарні, дитячі та соціальні організацій, а також школи. Вага багажу, який береться з собою, повинен бути в межах 50 кг на одного члена сім’ї.

У Сімферополі” міністр курортів і туризму “Криму Вадим Волченко провів нараду з директорами санаторіїв і готельних комплексів з виплати грошових компенсацій за проживання біженців з територій” нових ” суб’єктів Російської Федерації,- зазначено в повідомленні на сайті “адміністрації” Сімферополя.

Попередньо, 30-40 тисяч осіб можуть бути евакуйовані до півострова. Кримська окупаційна “влада” вже виділила 80 млн рублів на компенсацію проживання біженців і розглядає питання про виділення додаткових 40-50 млн рублів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, президент держави-агресора намагається обміняти окуповані частини Запорізької та Херсонської областей на Крим. Він може вивести війська армії рф з цих територій.