Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Україна готує військову та юридичну реакцію Росії на ракетний обстріл Запоріжжя

Україна готує військову та юридичну реакцію Росії на ракетний обстріл Запоріжжя

Україна готує військову та юридичну реакцію Росії на ракетний обстріл Запоріжжя

Президент України Володимір Зеленський назвав наслідки, які будуть для Росії після ракетного обстрілу Запороуджі 2 березня.

Він провів зустріч Ставки – виключно згідно з ситуаціями передньої лінії та безпеки. Обговорювали донецькі та Запоріжжжя. Був детальний звіт про загального Тарнавського. Сьогодні російська російська ракетна ракета Запорожи буде нашою відповіддю як на військові, так і на законні. Окупант неминуче відчує наші сили. Сила справедливості – це в будь -якому сенсі цього слова », – сказав Зеленський.

Нагадаємо, що вранці 3 березня службовці міністерства надзвичайних ситуацій держави врятували 11 людей та 3 котів. Тіла з 4 мертвих та фрагментів тіл мертвих жителів були звільнені. Ідентифікація мертвих відбудеться пізніше.

У точці опалення, створеної Службою порятунку, вони надають допомогу 180 жертвам. Психологи Міністерства надзвичайних ситуацій держави допомогли 76 людям.