Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Ракетний удар по Запоріжжю: як просувається розбір завалів. ФОТО

Ракетний удар по Запоріжжю: як просувається розбір завалів. ФОТО

Ракетний удар по Запоріжжю: як просувається розбір завалів. ФОТО

Рятувальники продовжують роботи з розбору завалів житлового будинку у Запоріжжі та пошуку поранених та загиблих. Минулої ночі війська агресора нанесли ракетний удар по житловому будинку.

Про це повідомили у ДСНС України.

У Запоріжжі продовжуються роботи з розбору завалів житлового будинку і з пошуку тих, хто вижив і загинув після ракетного удару. Крім того, рятувальники займаються демонтажем небезпечних елементів.

Комунальники вивезли з місця трагедії понад 47 тонн будівельних уламків. Водночас психологи ДСНС надали допомогу 69 людям, які перебували в будинку, яким був приліт.