Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Чорному морі росія тримає лише один корабель через шторм

У Чорному морі росія тримає лише один корабель через шторм

У Чорному морі росія тримає лише один корабель через шторм

Через шторм у Чорному морі знаходиться один корабель. Про це повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

В акваторії Чорного моря корабельне угруповання постійно змінюється. На даний момент жодного ракетоносія у морі немає.

У нас дуже потужно штормить. Цей шторм впливає військову обстановку. Тому що корабельне угруповання супротивника то збільшується, то зменшується. Зараз він у критично малому стані – зараз один корабель. Усі ракетоносії заведені у пункти базування та ховаються від шторму, – розповіла Гуменюк.

За її словами, в Азовському морі теж штормить, тож там немає кораблів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, станом на ранок 7 лютого російські окупанти забрали всі ракетоносії з Чорного моря через сильний шторм.