Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти перекривають українські виплати мешканцям Мелітополя

Окупанти перекривають українські виплати мешканцям Мелітополя

Окупанти перекривають українські виплати мешканцям Мелітополя

Ілюстративне фото

Окупаційна влада Мелітополя намагається закрити мешканцям Мелітополя можливість отримувати українські виплати. Усіляко намагаються прибрати з обігу гривню.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

У тимчасово окупованому Мелітополі рашисти відібрали у людей практично всі можливості отримувати українські виплати. Вони закрили українські банки та заборонили гривню.

 Пенсіонерам замість українських пенсій видають 10 тисяч карбованців. При цьому, як зазначив мер Мелітополя, окупанти спровокували зростання цін на ліки та продукти.