Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти 89 разів обстріляли позиції ЗСУ на Запорізькому напрямі

Окупанти 89 разів обстріляли позиції ЗСУ на Запорізькому напрямі

Окупанти 89 разів обстріляли позиції ЗСУ на Запорізькому напрямі

Оккупант

Війська рф продовжують спроби утримувати раніше зайняті рубежі на Запорізькому напрямку. При цьому ведуть вогонь за позиціями ЗСУ, використовуючи різні види озброєння.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Запорізьку область обстріляли російські війська. До поліції надійшло 16 повідомлень про руйнування будинків та квартир місцевих жителів, а також об’єкти інфраструктури.

Під ударами опинилися Чарівне, Новоданилівка, Малинівка, Гуляйполе, Оріхів, Новоандріївка, Ольгівське, Білогір’я, Мала Токмачка, Щербаки, Верхня Терса, Кам’янське, Степове та Малі Щербаки.