Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські війська промацують слабкі місця в обороні Запорізької області

Російські війська промацують слабкі місця в обороні Запорізької області

Російські війська промацують слабкі місця в обороні Запорізької області

Данные: DeepStateMap

Російські окупаційні війська на Запорізькому напрямі готують собі ґрунт до наступу на українські позиції.

Про це повідомляє військор Богдан Мірошников.

На Запорізькому напрямку окупанти останніми днями намагаються намацати слабкі місця в нашій обороні, а також захопити якнайбільше сірої зони. Поки це виглядає так: групи одноразово лізуть в атаку, самоліквідуються, біжать, що тимчасово вціліли. І так постійно, – написав воєнкор.

Як писав раніше Inform.zp.ua, за минулу добу росіяни завдали 113 ударів по Гуляйполі, Оріхову, Залізничному, Таврійському, Затишшю, Полтавці, Новоандріївці, Преображенці, Новопокровці, Новоданилівці, Малинівці, Малій Токмачці, Малій Токмачці, Малій Токмачці Степове, Плавне, Кам’янське, Малі Щербаки Василівського району.