Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські війська обстрілюють окуповані території Запорізької області: намагаються звинуватити у цьому ЗСУ

Російські війська обстрілюють окуповані території Запорізької області: намагаються звинуватити у цьому ЗСУ

Російські війська обстрілюють окуповані території Запорізької області: намагаються звинуватити у цьому ЗСУ

Оккупант

Окупанти влаштовують провокації у Запорізькій області. Так війська рашистів намагаються дискредитувати ЗСУ та звинуватити в обстрілах мирного населення регіону.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Війська агресора самі почали обстрілювати тимчасово окуповані території Запорізької області. Зокрема, під вогнем опиняються людні місця у Пологах.

Після таких обстрілів рашисти у пропагандистських ЗМІ звинувачують ЗСУ. Так вони намагаються посіяти паніку серед населення та схилити його на свій бік.