Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти використовують мобільний зв’язок у Пологах для прослуховування

Окупанти використовують мобільний зв’язок у Пологах для прослуховування

Окупанти використовують мобільний зв’язок у Пологах для прослуховування

Ілюстративне фото

У Пологах почали працювати українські мобільні оператори. Це може бути пов’язано з тим, що колаборанти використовують їх для переказу коштів.

Також можливий другий варіант – мобільні оператори вмикають зв’язок, люди починають дзвонити, а колаборанти їх прослуховують.

Про це повідомив мер Полог Юрій Коноваленко, передає “Суспільне”.

За словами Юрія Коноваленка, у місті та прилеглих селах спостерігається велика кількість мобілізованих.

Нагадаємо, ЗСУ мають намір обрізати сухопутний коридор окупантів у Крим через Мелітополь. На окупованій території Запорізької області збільшилась кількість оборонних укріплень ворога.

Окупанти бояться наступу ЗСУ, тож усіма способами намагаються перешкодити українським військовим просунутися на південь області.