Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Чи будуть у Запоріжжі купання на Водохреща цього року

Чи будуть у Запоріжжі купання на Водохреща цього року

Чи будуть у Запоріжжі купання на Водохреща цього року

Крещение в Запорожье

Традиційні купання на Водохреща 19 січня цього року скасовуються. У зв’язку з військовим станом офіційних заходів на міських пляжах не проводитиметься.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

У Запоріжжі цього року не буде купань на Водохреща 19 січня. Поліція та рятувальники не розмістять чергових на пляжах, де запорожці поринають у крижану воду цього дня.

Проте поряд із храмами пройдуть обряди освячення води, але з урахуванням заходів безпеки. Зокрема громадян просять не створювати скупчення людей, щоб не стати жертвою російських провокацій.