Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти вводять цілодобову комендантську годину на окупованих територіях Запорізької області

Окупанти вводять цілодобову комендантську годину на окупованих територіях Запорізької області

Окупанти вводять цілодобову комендантську годину на окупованих територіях Запорізької області

российский солдат

Російські війська на тимчасово окупованих територіях Запорізької області збираються запровадити цілодобову комендантську годину у двох населених пунктах.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Командування окупантів у Запорізькій області збирається запровадити цілодобову комендантську годину у двох населених пунктах. Обмеження торкнуться Бердянська та села Чернігівка.

У Чернігівці комендантська година стартує з 25 грудня, а у Бердянську з 30 грудня та до 3 січня 2023 року.