Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій області почав діяти «указ» ФСБ про цензуру

У Запорізькій області почав діяти «указ» ФСБ про цензуру

У Запорізькій області почав діяти «указ» ФСБ про цензуру

Ілюстративне фото

На окупованих територіях росіяни з 1 грудня посилюють цензуру для ЗМІ та соціальних мереж. Забороняється говорити негативно про так звану «спеціальну військову операцію».

Про це повідомляють у Бердянському міськвиконкомі.

ФСБ видала «указ», яким намагаються приховати невдачі військового керівництва Росії у війні з Україною. Заборонено говорити в медіа та в соцмережах про поразки на фронті та про підготовку до проведення мобілізації.

Так званий указ почав діяти з 1 грудня.

Як писав раніше Inform.zp.ua, окупаційна адміністрація у Запорізькій області почне перевіряти телефони місцевих мешканців. Окупанти штрафуватимуть на підписки на українські ЗМІ.