Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запоріжжі відбувся обмін полоненими: хто повернувся додому

На Запоріжжі відбувся обмін полоненими: хто повернувся додому

На Запоріжжі відбувся обмін полоненими: хто повернувся додому

Обмін полоненими провели у Запорізькій області. Україні передали півсотні військових, серед яких бійці ЗСУ, Нацгвардії, територіальної оборони та інших військових структур.

Про це повідомив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

У Запорізькій області поряд з одним із населених пунктів відбувся обмін полоненими. Додому повернулося 50 українських військових – 2 офіцери та 48 рядових та сержантів.

Серед тих, кого повернули Україні: 20 нацгвардійців, 12 службовців ВМС, 10 бійців ЗСУ, 6 прикордонників та 2 бійці ТРо.

Крім того, у цьому списку було 19 захисників Маріуполя, 12 із яких евакуювали з «Азовсталі». Також з полону звільнено 15 полонених із ЧАЕС та 7 з острова Зміїний.