Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Війська рф весь ранок обстрілювали Запорізьку АЕС: які ушкодження

Війська рф весь ранок обстрілювали Запорізьку АЕС: які ушкодження

Війська рф весь ранок обстрілювали Запорізьку АЕС: які ушкодження

Запорожская АЭС

Окупанти знову відкрили вогонь по Запорізькій АЕС. Війська агресора обстрілювали атомну станцію весь ранок. Пошкоджено об’єкти інфраструктури ЗАЕС.

Про це повідомили у НАЕК «Енергоатом».

Запорізьку АЕС весь ранок обстрілювали російські війська. На території станції зафіксували щонайменше 12 прильотів.

Пошкоджено естакади зв’язку зі спецкорпусами, баки хімобезсоленої води, систему продувки парогенераторів та інші системи. Крім того, зафіксовано руйнування у районі підстанції «Райдуга».

Як повідомили в «Енергоатомі», характер пошкоджень свідчить про те, що окупанти навмисно стріляли в інфраструктуру, яка потрібна для запуску 5-го та 6-го енергоблоку АЕС.