Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Над Запорізькою областю збили російські ракети, — Старух

Над Запорізькою областю збили російські ракети, — Старух

Над Запорізькою областю збили російські ракети, — Старух

Ракетные установки “Нептун” ракета Украина

Силами ППО над Запорізькою областю ввечері 15 листопада вдалося збити кілька російських ракет.

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух.

Завдяки професійним навичкам бійців ППО та щирим молитвам віруючих у небі Запорізького краю знешкоджено кілька російських ракет. Все буде добре! – написав Старух.

Під час повітряних тривог він ще раз закликав запорожців не ігнорувати їх, а спускатися в укриття.

Як писав раніше Inform.zp.ua, російські війська випустили по Україні 15 листопада 90 крилатих ракет. Українським захисникам вдалося збити 73 із них.

Внаслідок російської ракетної атаки без електроенергії залишається частина жителів Хортицького, Шевченківського, Дніпровського та Комунарського районів.