Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Війська рф вночі завдали ракетного удару по Запорізькому району

Війська рф вночі завдали ракетного удару по Запорізькому району

Війська рф вночі завдали ракетного удару по Запорізькому району

Ракетный обстрел

У ніч із 13 на 14 листопада російські війська обстріляли Запорізьку область. Під удар потрапило одне із сіл Запорізького району.

Про ракетну атаку повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

Внаслідок влучення пошкоджена лінія електромереж. На щастя, інших руйнацій немає, люди неушкоджені, – додав Старух.

Нагадаємо, армія окупанта перетворює Мелітопольський район на одну велику військову базу. Вони продовжують стягувати туди сили та задіяти цивільні об’єкти для оборони.

Російські війська збільшують угруповання у районі тимчасово окупованого Мелітополя. Крім того, армія агресора почала будувати укріплення на околицях міста.