Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Бердянському районі окупанти посилили фільтраційні заходи: бояться українських партизанів

У Бердянському районі окупанти посилили фільтраційні заходи: бояться українських партизанів

У Бердянському районі окупанти посилили фільтраційні заходи: бояться українських партизанів

Оккупационные войска

У Бердянському районі збільшилася кількість мобілізованих росіян. Їх найчастіше місцеві жителі помічають у селах.

За інформацією оперативного штабу Бердянського виконкому, новоприбулі росіяни – це мобілізовані ув’язнені з Росії.

Їх спрямовують у Запорізькій області для додаткової фільтрації місцевого населення.

Причиною таких дій є побоювання роботи українських партизанів.

Раніше стало відомо про те, що російські військові продовжують звозити до спеціальних таборів мобілізованих, які відмовляються воювати. Черговий табір знаходиться у селищі Завітне Бажання на кордоні Донецької та Запорізької областей.

Нагадаємо, окупанти обстріляли села Запорізького району. Під удар потрапили будівлі культури, склад фермерського господарства та приватні будинки.