Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Затриманий президент “Мотор Січі” має громадянство росії, – ЗМІ

Затриманий президент “Мотор Січі” має громадянство росії, – ЗМІ

Затриманий президент “Мотор Січі” має громадянство росії, – ЗМІ

Вячеслав Богуслаев

У затриманого президента “Мотор Січі” В’ячеслава Богуслаєва журналісти програми “Схеми” (Радіо Свобода) виявили російське громадянство, яке він має ще з 2000 року.

Згідно з документами, які опинилися у розпорядженні журналістів, стало відомо, що 15 жовтня 2000 року В’ячеслав Богуслаєв звернувся до паспортно-візового відділу внутрішніх справ у Москві із заявою про отримання паспорта громадянина РФ, в обмін на радянський паспорт від 1979 року. Дата отримання паспорта громадянина Російської Федерації – 18 жовтня 2000 року.

В’ячеслав Богуслаєв також має індивідуальний податковий номер платника податків у Росії, прив’язаний для його паспорта громадянина РФ. Це підтверджується через веб-сайт російської податкової служби.

Перевірка номера паспорта у реєстрі Головного управління з міграції Міністерства внутрішніх справ РФ підтвердила, що номер паспорта не перебуває у переліку недійсних.

Журналісти намагалися зв’язатися з представником затриманого Богуслаєва для отримання коментарів із цього приводу, а також заправили запит на підприємство «Мотор Січ».

Директор зі зв’язків із громадськістю АТ «Мотор Січ» Руслан Підорич у коментарі журналістам на запитання про російське громадянство В’ячеслава Богуслаєва зазначив, що йому про це нічого невідомо, і він «вперше про це чує».

Що сталося:

В’ячеслава Богуслаєва підозрюють у колабораційній діяльності та допомозі державі-агресору. Також стверджується, що «Мотор Січ» незаконно постачала товари військового призначення для російської штурмової авіації. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

У Шевченківському районному суді Києва почали обирати запобіжний захід для президента компанії «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва. Обвинувачений поки що відмовляється від будь-яких коментарів щодо звинувачення.