Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Олімпійський призер Парвіз Насібов став чемпіоном Кубка світу серед студентів

Олімпійський призер Парвіз Насібов став чемпіоном Кубка світу серед студентів

Олімпійський призер Парвіз Насібов став чемпіоном Кубка світу серед студентів

Запорожский спортсмен Парвиз Насибов (слева)

У Самсуні (Туреччина) продовжуються змагання за Кубок світу з єдиноборств серед студентів. Представники запорізьких університетів мають уже три медалі.

Про це повідомляє “Запорізький спорт”.

Чемпіоном змагань із таїландського боксу став студент ЗНУ Олександр Єфименко. Срібною призеркою став ще один студент ЗНУ борець греко-римського стилю Юрій Дорогань.

У ваговій категорії до 72 кг запорізький студент Парвіз Насібов  упевнено вийшов у фінал, де здобув золоту медаль Кубка світу.

Нагадаємо, Парвіз Насібов завоював “срібну” медаль з греко-римської боротьби на Літніх Олімпійських іграх у Токіо. За це йому подарували сертифікат на 1 млн. грн.

Також він отримав орден “За заслуги перед Запорізьким краєм” 3-го ступеня. Його визнали одним із найсильніших борців світу.