Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни хочуть заборонити обіг гривні на окупованих територіях Запорізької області

Росіяни хочуть заборонити обіг гривні на окупованих територіях Запорізької області

Росіяни хочуть заборонити обіг гривні на окупованих територіях Запорізької області

Ілюстративне фото / Иллюстративное фото

На окупованих територіях Запорізької області росіяни від початку намагаються вивести з обігу гривню та замінити її рублем. Проте більшість населення користується гривнею, навіть російські солдати.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Окупаційна адміністрація стала штучно знижувати курс гривні та карати тих, хто обмінює гроші не за їхнім курсом. Однак це не допомагає.

Тому окупанти планують взагалі заборонити користування гривнями та перевести регіон у користування російськими купюрами.

Центр національного спротиву закликає мешканців ігнорувати паспортизацію, перехід на рублеву зону та по можливості залишити тимчасово окуповані території до їхнього звільнення ЗСУ.

Нагадаємо, президент росії володимир путін має намір оголосити анексію окупованих українських територій 30 вересня. За даними англійської розвідки, це не дасть бажаного ефекту у росії.