Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорізький військовий загинув, захищаючи Донецьку область

Запорізький військовий загинув, захищаючи Донецьку область

Запорізький військовий загинув, захищаючи Донецьку область

Ілюстративне фото

Стало відомо про смерть військового Віктора Бутенка родом із Камишевахи. Він загинув під час відбиття ворожої атаки на Донеччині.

Про це повідомили на сайті Камишевацької громади.

Бутенко Віктор Юрійович – запорізький військовий родом із Камишевахи, командир бойової машини парашутно-десантного батальйону. Він загинув 15 червня 2022 року у районі населеного пункту Краснопілля Донецької області під час відбиття ворожої атаки. .


Військовий також служив на терміновій службі, у 2014-2015 роках виконував військовий обов’язок у зоні АТО. Після повернення працював у Запоріжжі. 25 лютого Віктора призвали на службу, і він, не роздумуючи, пішов захищати країну.

Віктор був чуйним сином, товариським, чесним, працьовитим та відповідальним хлопцем, — згадують про нього в громаді.

Прощання із загиблим захисником відбудеться у четвер 29 вересня об 11.00 за адресою: вул. Річний будинок. 87 смт Комишеваха.

Редакція Inform.zp.ua висловлює співчуття рідним та близьким українського захисника.