Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Генштаб ЗСУ повідомляє про небажання співробітників ЗАЕС співпрацювати з окупантами

Генштаб ЗСУ повідомляє про небажання співробітників ЗАЕС співпрацювати з окупантами

Генштаб ЗСУ повідомляє про небажання співробітників ЗАЕС співпрацювати з окупантами

Окупант на ЗАЕС. Ілюстративне фото

На Запорізькій атомній електростанції склалася напружена ситуація. Співробітники станції масово відмовляються від роботи на російських окупантів.

Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ.

Співробітники станції не бажають співпрацювати з ворогом та намагаються виїхати з тимчасово зайнятих окупантами територій, – розповіли у Генштабі.

Нагадаємо, російська окупаційна влада не припиняє тортур над українським персоналом Запорізької атомної електростанції. Російські військові влаштували у підземних бункерах ЗАЕС справжнє місце для тортур, яку цинічно називають «Енергетик». Процес тортур контролює угруповання «Вагнер». Вони вимагають за визволення людей гроші.