Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ знищили у Запорізькій області техніку та особовий склад окупантів

ЗСУ знищили у Запорізькій області техніку та особовий склад окупантів

ЗСУ знищили у Запорізькій області техніку та особовий склад окупантів

всу

По об’єктах російських військ на окупованій частині Запорізької області ЗСУ завдали ударів. Так було знищено ворожу техніку та два десятки російських військових.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

У Мелітополі ЗСУ знищили до 10 одиниць озброєння рашистів. Ударом українських військових було вбито понад 20 окупантыв.

Під приціл потрапили й позиції противника у районі Токмака та Чернігівки. Там ЗСУ розбили комплекс С-300, 5 одиниць військової техніки та поранили понад 50 окупантів.

Нагадаємо, російські війська відкрили вогонь по Запорізькій області. Окупанти обстріляли 17 населених пунктів. Постраждала громадянська інфраструктура.