Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 68 повідомлень про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область

68 повідомлень про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область

68 повідомлень про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область

обстрел военные

Російські війська відкрили вогонь по Запорізькій області. Окупанти обстріляли 17 населених пунктів. Постраждала громадянська інфраструктура.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Рашисти обстріляли Полтавку, Шевченка, Залізничне, Успенівку, Дорожнянку, Гуляйполе, Ольговське, Червоне, Малі Щербаки, Білогір’я, Малинівку, Новоандріївку, Темування та Степногірськ.

Правоохоронці отримали 68 повідомлень про руйнування цивільної інфраструктури.

Нагадаємо, персонал ЗАЕС не хоче співпрацювати із окупантами. Співробітники АЕС намагаються знайти можливість виїхати Енергодара та вирушити на підконтрольну Україні територію.