Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Персонал ЗАЕС не хоче співпрацювати з окупантами, – Генштаб ЗСУ

Персонал ЗАЕС не хоче співпрацювати з окупантами, – Генштаб ЗСУ

Персонал ЗАЕС не хоче співпрацювати з окупантами, – Генштаб ЗСУ

ЗАЭС. Иллюстративное фото

Обстановка на Запорізькій АЕС залишається напруженою. Персонал станції відмовляється співпрацювати із російськими військами, які зайняли АЕС.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Напруга на території Запорізької АЕС зберігається. На станції персонал відмовляється співпрацювати із окупантами.

Співробітники АЕС намагаються знайти можливість виїхати з тимчасово окупованого Енергодару та вирушити на підконтрольну Україні територію.

Нагадаємо, Запоріжжя знову опинилося під вогнем російських військ. Внаслідок ракетних ударів по Запоріжжю, спалахнув один із об’єктів. Стало відомо і про інші збитки.