Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Ракетний удар по Запоріжжю: сталася пожежа

Ракетний удар по Запоріжжю: сталася пожежа

Ракетний удар по Запоріжжю: сталася пожежа

Окупанти завдали ракетного удару по Запоріжжю. Внаслідок обстрілу в обласному центрі спалахнув один із об’єктів. На місці працювали рятувальники.

Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртрев.

Російські війська завдали нового удару по Запоріжжю. Як повідомив голова ЗОВА Олександр Старух, снаряди потрапили до одного з об’єктів інфраструктури міста.

Потрапляння ворожих ракет спровокувало займання на одному з об’єктів, які потрапили під обстріл. Співробітники рятувальної служби усунули полум’я.