Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » СБУ викрила запорожця, який шукав коригувальників вогню по позиціям ВСУ

СБУ викрила запорожця, який шукав коригувальників вогню по позиціям ВСУ

СБУ викрила запорожця, який шукав коригувальників вогню по позиціям ВСУ

Владимир Рогов

Служба безпеки України викрила мешканця Запоріжжя, який збирав гроші на ворожі безпілотники та шукав корегувальника вогню за позиціями ЗСУ.

За інформацією силовиків, володимир рогов, перебуваючи в окупованому Мелітополі, він підшукував людей і схиляв їх до співпраці з окупантами.

Диверсанти за його дорученням збирали інформацію про розташування блокпостів, дислокацію підрозділів ЗСУ, види та кількість військової техніки, а також її переміщення на території Запоріжжя та області. Потім розвіддані передавалися ворогові.

Також обвинувачений анонсував у відкритому Телеграм-каналі збір коштів на придбання безпілотних літальних апаратів для використання у бойових діях проти українських захисників.

Зібрані гроші він передавав представникам військових формувань країни-агресора.

Прокурори Запорізької обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт щодо нього за фактами державної зради та пособництва державі-агресору.

З 21 вересня сервісний центр МВС у Запоріжжі тимчасово припинив свою роботу “у зв’язку з особливою ситуацією”. Для цього рекомендують звернутися до будь-якої іншої ТСЦ МВС за попереднім записом.