Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Чоловікам у Мелітополі виписують «мобілізаційні розпорядження»

Чоловікам у Мелітополі виписують «мобілізаційні розпорядження»

Чоловікам у Мелітополі виписують «мобілізаційні розпорядження»

Іллюстративне фото

Окупанти проводять у Мелітополі «мобілізацію» для війни проти України. Чоловікам уже починають видавати різноманітні «мобілізаційні документи».

Про це повідомили у Збройних силах України.

У тимчасово окупованому Мелітополі тривають «мобілізаційні заходи». Так мелітопольським чоловікам окупанти почали виписувати «мобілізаційні розпорядження» та роздавати військові квитки.

Здебільшого це відбувається з тими, хто встиг проголосувати у так званому референдумі.

Нагадаємо, комунальники працюють над усуненням наслідків прильотів у Запоріжжі. Ведуться ремонтні роботи на місцях, на які припали ракетні удари.