Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Комунальники працюють над усуненням наслідків прильотів у Запоріжжі

Комунальники працюють над усуненням наслідків прильотів у Запоріжжі

Комунальники працюють над усуненням наслідків прильотів у Запоріжжі

У Запоріжжі ведуться ремонтні роботи на місцях, на які припали ракетні удари. Комунальники усувають наслідки прильотів.

Про це повідомив в.о. мера Анатолій Куртєв.

Над наслідками прильотів у Запоріжжі працюють співробітники комунальних служб та спеціалізованої воєнізованої аварійно-рятувальної служби.

Для робіт з відновлення використовують різні будматеріали, у тому числі шифер, скло, плити OSB.

Нагадаємо, на запорізькому підприємстві сталася пожежа через ракетні удари. Займання сталося на площі 200 кв. м. у ремонтному цеху. Полум’я усунули рятувальники.

Також у двох окупованих містах Запорізької області пролунали вибухи. Вони сталися у Бердянську та Мелітополі. У курортному місті вибухнув автомобіль поряд із виконкомом.