Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У двох окупованих містах Запорізької області пролунали вибухи

У двох окупованих містах Запорізької області пролунали вибухи

У двох окупованих містах Запорізької області пролунали вибухи

Иллюстративное фото/Ілюстративне фото

Практично одночасно у двох окупованих містах Запорізької області чули вибухи. Вони прогриміли у Бердянську та Мелітополі.

Про це повідомляє Бердянський виконком.

Одразу у двох тимчасово окупованих містах Запорізької області пролунали вибухи – у Бердянську та у Мелітополі. У Бердянську їх чули у центрі міста.

Вибух у курортному місті стався поряд із будівлею виконкому. За словами очевидців, вибухнув автомобіль. Усі дороги поряд із місцем події перекрито. Рух транспорту довкола будівлі закритий.

Нагадаємо, на запорізькому підприємстві сталася пожежа через ракетні удари. Займання сталося на площі 200 кв. м. у ремонтному цеху. Полум’я усунули рятувальники.