Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни вдарили по Запоріжжю ракетами: фото наслідків

Росіяни вдарили по Запоріжжю ракетами: фото наслідків

Росіяни вдарили по Запоріжжю ракетами: фото наслідків

24 вересня окупаційні війська знову завдали ракетного удару по Запоріжжю. По місту зафіксовано щонайменше 5 ворожі «прильоти».

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух.

Одна з ракет потрапила до житлового сектору, де після почалася пожежа в багатоповерховому будинку. Одна людина загинула, 7 людей поранено.

За інформацією в.о. міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва, мешканці пошкодженого будинку могли перечекати ніч у комунальному автобусі, який використали як пункт обігріву.

Ще у дев’яти багатоквартирних будинках вилетіли шибки. Вибиті вікна та зруйновані дахи у приватних будинках. Наразі над ліквідацією наслідків працюють комунальні служби.


Куртєв повідомив, що внаслідок ракетного удару постраждало 9 людей. Одна людина госпіталізована, одна жінка загинула.

Тим людям, які залишились без житла, запропонували оселитися у найближчому дитячому садку.

Запорожців просять звертатися на 15-80, якщо їхній будинок теж зазнав руйнувань.