Головна » Резонанс » «Кадирівці» у Мелітополі захопили сільськогосподарську техніку та продають її

«Кадирівці» у Мелітополі захопили сільськогосподарську техніку та продають її

Военнослужащие оккупационных войск на территории Запорожской области мародёрствуют и пытаются нажиться на продаже награбленного имущества.
Кадыровцы

Військовослужбовці окупаційних військ на території Запорізької області мародірують та намагаються нажитися на продажі награбованого майна.

За даними зі зведення Генштабу ЗСУ, у Мелітополі так звані «кадирівці» захопили дилерський склад сільськогосподарської техніки та намагаються розпродати майно.

Також є інформація, що військові Росії продовжують здійснювати протиправні дії до місцевого населення тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, військові Росії в окупованому Мелітополі вкрали все обладнання з дилерського центру сільськогосподарської техніки і відправили його до Чечні. Проїхавши понад 700 миль, окупанти не змогли використати будь-яке обладнання, бо воно було заблоковане дистанційно.

Як писав раніше Inform.zp.ua, 24 вересня окупаційні війська знову завдали ракетного удару по Запоріжжю. Містом зафіксовано щонайменше 5 ворожих «прильотів». Одна з ракет потрапила до житлового сектору, де після почалася пожежа в багатоповерховому будинку. Одна людина загинула, 7 людей поранено.