Головна » Кримінал » Резонанс » На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей планують мобілізацію

На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей планують мобілізацію

На оккупированных территориях Запорожской и Херсонской областей планируют мобилизацию
Оккупационные войска

На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей, на думку фахівців з мобілізаційної готовності, армія росії може отримати менше 80 тисяч військовослужбовців.

Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко.

Путін 21 вересня оголосив про часткову мобілізацію в Росії. Окуповані території де-юре не вважають російськими. Але після проведення псевдореферендумів закон про мобілізацію діятиме і там.

Звідси і такий поспіх щодо проведення «референдумів» та прийняття окупованих територій до складу Росії. Буквально наступного дня після «голосування» на захоплені території, з погляду Росії, поширяться російські закони, – зазначає Цаплієнко.

Він цитує фахівців з мобілізаційної готовності, які вважають, що після проведення псевдореферендумів із територій Запорізької та Херсонської областей вдасться отримати не менше 80 тисяч мобілізованих місцевих жителів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, мешканцям окупованих територій українська влада радить не відвідувати псевдорефрендуми, які хоче організувати росія.

Нагадаємо, окупанти разом із колаборантами запланували проведення з 23 по 27 вересня псевдореферендумів щодо приєднання до Росії захоплених територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.