Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Партизани у Бердянську знайшли штаби, де окупанти готують референдум

Партизани у Бердянську знайшли штаби, де окупанти готують референдум

Партизани у Бердянську знайшли штаби, де окупанти готують референдум

У Бердянську партизани виявили всі штаби з підготовки так званого «референдуму», нещодавно один із них розбомбили.

За інформацією місцевих ЗМІ Бердянська, відомі випадки, коли самі колаборанти та місцеві зрадники почали активно заперечувати свою причетність до організації «референдуму» та пропагандистської роботи.

Нагадаємо, окупаційна влада оголосила, що псевдореферендум відбудеться на окупованих територіях Запорізької області з 23 по 27 вересня.

Українські партизани заявили, що спостерігається хаотичний перекид ворожої військової техніки через Бердянськ. Експерти кажуть, що напрямок Гуляйполе, Токмак та Бердянськ є найперспективнішими для розсічення угруповань рашистів на Півдні.