Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупований Енергодар та Запорізька АЕС під загрозою ворожого обстрілу

Окупований Енергодар та Запорізька АЕС під загрозою ворожого обстрілу

Окупований Енергодар та Запорізька АЕС під загрозою ворожого обстрілу

Энергодар

На березі Каховського водосховища з’явилася загроза ворожого обстрілу, як Енергодару та ЗАЕС, так і території Нікопольської громади.

Про це попередили у Збройних Силах України. Також заяву про те, що зараз жителям Нікопольської громади потрібно знаходитись у безпечних місцях зробив Євген Євтушенко, голова Нікопольської РДА.

“АЕС, ТЕС та передмістя Енергодару під обстрілом”, – повідомили у ЗСУ.

“Прибережні території – люди, залиште вулиці”, – наполегливо попросив Євтушенко.

Нагадаємо, стали відомі нові подробиці ворожого обстрілу Запоріжжя. Окупанти атакували місто ракетами С-300. Два снаряди потрапили до трансформаторної підстанції біля одного з житлових масивів.

Одна ракета потрапила до зеленої зони на березі Дніпра неподалік житлового масиву іншого району міста.

Ще одна ракета потрапила до одного із сіл Запорізького району. Поранення дістала 70-річна жінка. Постраждала перебуває у лікарні.