Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Шахраї у Запорізькій області виманюють гроші за викрадених окупантами людей

Шахраї у Запорізькій області виманюють гроші за викрадених окупантами людей

Шахраї у Запорізькій області виманюють гроші за викрадених окупантами людей

Иллюстративное фото

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області активізувалися шахраї. Вони намагаються виманити гроші у родичів людей, яких викрали окупанти.

Про це пише місцеве видання “Ріа-Мелітополь”.

Шахраї на тимчасово окупованих територіях Запорізької області організували схему як змусити віддати гроші родичів людей, яких викрали рашисти.

Сім’ї сказали, що чоловіка з Мелітополя, нібито, перевезли до Криму. Після того, як рідні перевели гроші, призначили дату, коли дружина викраденого має зустріти чоловіка на кордоні. Як виявилося, у Криму на неї ніхто не чекав.

Нагадаємо, російські військові вигнали із Мелітополя підприємця. Його звинуватили у «дискредитації органів влади російської федерації». Його вивели з області не давши взяти будь-які речі.