Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські військові вигнали з Мелітополя підприємця

Російські військові вигнали з Мелітополя підприємця

Російські військові вигнали з Мелітополя підприємця

Зі тимчасово окупованого Мелітополя окупанти силою виселили місцевого підприємця. Його звинуватили у «дискредитації органів влади російської федерації».

Про це пише місцеве видання “Ріа-Мелітополь”.

Окупанти виселили із Запорізької області підприємця з Мелітополя Віктора Романова. У мережі розмістили відео, де російський військовий зачитує йому звинувачення.

Підприємці звинуватили у тому, що він «дискредитує органи влади російської федерації», а також «організовує та фінансує заходи, організовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації».

На відео підприємець запитав, чи може він оскаржити таке рішення, але у відповідь окупант лише вказав йому на дорогу. Романова випроводили з області, не давши взяти будь-які речі.

Нагадаємо, окупанти на Запоріжжі полюють на дітей, які навчаються за українською програмою. Водночас на сайти управління освіти та навчальних закладів Мелітополя відбуваються атаки хакерів.