Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти в Запорізькій області полюють на дітей, які навчаються за українською программою

Окупанти в Запорізькій області полюють на дітей, які навчаються за українською программою

Окупанти в Запорізькій області полюють на дітей, які навчаються за українською программою

Военные россии

Російські військові на тимчасово окупованих територіях Запорізької області виявляють дітей, які продовжують навчатись за українською навчальною програмою.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

Рашисти на тимчасово окупованих територіях Запорізької області розшукують дітей, які дистанційно навчаються за українською програмою. Їхнім батькам починають погрожувати.

Водночас на сайти управління освіти та навчальних закладів Мелітополя відбуваються атаки хакерів.

Нагадаємо, партизани знищили залізничне полотно поряд із Токмаком. По ньому російські війська постачали до Запорізької області боєприпаси та військову техніку.