Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти запускали літаки для ударів по Запорізькій та Херсонській областях

Окупанти запускали літаки для ударів по Запорізькій та Херсонській областях

Окупанти запускали літаки для ударів по Запорізькій та Херсонській областях

Самолет

На Запорізькому напрямі ворог активних дій не провадив. Але обстріл провадився вздовж усієї лінії розмежування. Також помічено роботу тактичної авіації.

Про це стало відомо зі зведення Генштабу ЗСУ.

Окупанти вели повітряну розвідку безпілотниками і здійснили 34 літакові вильоти оперативно-тактичної авіації для завдання ударів по Запорізькій та Херсонській областях.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у ніч проти 16 вересня в окупованому Мелітополі місцеві жителі чули вибухи. Після цього в районі аеродрому було помічено дим.