Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Енергодару пропонують присвоїти звання «Місто-герой»

Енергодару пропонують присвоїти звання «Місто-герой»

Енергодару пропонують присвоїти звання «Місто-герой»

Энергодар. Блокпосты

На сайті президента України зареєстрували петицію із пропозицією привласнити місту Енергодару в Запорізькій області звання «Місто-герой». Цю ідею підписами підтримали понад тисячу людей.

Енергодар перебуває під російською окупацією вже більше півроку. З початком повномасштабного вторгнення городяни масово виходили на проукраїнські мітинги та протести проти окупації росіян.

А співробітники ЗАЕС продовжують працювати за умов жорсткого режиму окупантів, підтримуючи роботу атомної станції на благо України.

Містяни, а переважно це працівники ЗАЕС, до останнього виконували та виконують свої обов’язки щодо запобігання ще одній катастрофі в Україні. Усі відчувають свою відповідальність перед Україною та світом. Подвиг працівників ВП ЗАЕС ДП НАЕК Енергоатом незаперечний, люди працюють, забезпечуючи мирний атом нашій державі. Люди працюють у ситуації, яка не описується в жодних правилах та інструкціях, виконуючи свої обов’язки в божевільній морально-психологічній напрузі. Місто тримає фронт не бойове, а фактично транскордонне, бо всі розуміють наслідки обстрілів окупантів, — пишуть у петиції.

Поки що петиція зібрала 1081 голосів із 25 тисяч необхідних для того, щоб її розглянув президент. До кінця збору підписів лишається 88 днів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на сайті президента України зареєстрували петицію з пропозицією привласнити місту Оріхову в Запорізькій області звання «Місто-герой». Цю ідею підписами підтримали близько тисячі людей.