Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Школи на окупованих територіях Запорізької області використовують російські військові

Школи на окупованих територіях Запорізької області використовують російські військові

Школи на окупованих територіях Запорізької області використовують російські військові

Военные в Мелитополе

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські військові використовують заклади освіти не лише для прикриття техніки, а й як шпиталі.

Про це повідомляє екс-омбудсменка Людмила Денісова.

Окупанти перетворили школу у Любомировці Запорізької області на медичний заклад для своїх військовослужбовців. Там розмістили понад 100 поранених.

Навколо навчальної будівлі виставили близько 10 одиниць військової техніки.

Своїми діями рашисти вкотре порушують вимоги Конвенції ООН про захист прав дитини та Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, які гарантують безпеку освітнього середовища, коментує Денисова.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на окупованих територіях Запорізької області російські загарбники продовжують «націоналізувати» майно українців. Окупанти забирають аптеки під свій контроль.